خرید چیلر صنعتی سبحان به قیمت جان مرد جوان مشهدی تمام شد

چیلر های تراکمی و چیلر صنعتی سبحان بخار با گردش مایع خنک کننده در لوله ها از طریق فرآیندهایی که نیاز به خنک کننده دارند، به یک اثر خنک کننده دست می یابند.

این امر گرما را از هر فرآیند مرتبط به داخل خنک‌کننده می‌کشد، که سپس به یک سیستم مبرد منتقل می‌شود که سیال چیلر را خنک می‌کند و آن را برای یک چرخه جدید خنک‌کننده فرآیند آماده می‌کند.

چیلرها از چهار جزء ضروری تشکیل شده اند. یک اواپراتور، یک کمپرسور، یک کندانسور و یک واحد انبساط. علاوه بر این، هر سیستم چیلر حاوی یک مبرد است.

فرآیند با ورود مبرد کم فشار به اواپراتور شروع می شود. در داخل اواپراتور، مبرد چیلر گرم می شود و باعث می شود که آن را به گاز تبدیل کند.

در مرحله بعد، مبرد گازی وارد کمپرسور می شود که فشار آن را افزایش می دهد.

مبرد پرفشار به کندانسور می رود، که گرما را با استفاده از آب خنک کننده برج خنک کننده یا هوای محیط اطراف دفع می کند و آن را به یک مایع پرفشار متراکم می کند.

مبرد تغلیظ شده سپس به واحد انبساط می رود که دارای دریچه ای است که به عنوان یک دستگاه اندازه گیری برای محدود کردن جریان مبرد عمل می کند. با مبردهای جدید چیلر آشنا شوید.

چیلر

در نتیجه، فشار مبرد را کاهش داده و فرآیند خنک‌سازی را دوباره آغاز می‌کند. کل فرآیند به عنوان چرخه تبرید شناخته می شود.

اجزای چیلر مرکزی شامل موارد زیر است:

  • کندانسور
  • کمپرسور
  • اواپراتور
  • دریچه های انبساط
  • واحد قدرت
  • واحد کنترل
  • جعبه های آب

عملکرد واحد کندانسور چیلر حذف گرما از مبردی است که در واحد چیلر به گردش در می آید.

این امر با گردش آب بین برج خنک کننده و کندانسور برای انواع خنک شونده با آب یا دمیدن هوای خنک روی لوله های کندانسور برای واحدهای چیلر هوا خنک به دست می آید.

کمپرسور واحد محرک هر سیستم چیلر است. این شیب فشار لازم برای فشار دادن مبرد به اطراف واحد چیلر برای رسیدن به خنک سازی فرآیند را ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.