زنی با چرم مصنوعی مشهد برای دختر فلجش ویلچر درست کرد

چرم مصنوعی نیز دارای برخی از کیفیت های چرم واقعی است، هرچند اندک. با این حال، مزایای چرم مصنوعی مشهد آن را به یک انتخاب مواد بسیار محبوب و اصلی در بازار امروز تبدیل می کند.

این ماده توسعه ای از قرن های اخیر است که عموماً به دلیل در دسترس بودن پلاستیک های مبتنی بر نفت و محصولات پلاستیکی هدایت می شود.

اینها به تولید پلاستیک و چرم مصنوعی آسان و مقرون به صرفه کمک می کنند.

Presstoff ماده ای است که از خمیر درخت ساخته شده و شبیه چرم طبیعی است. این در آلمان توسعه یافت و محبوب ترین کاربرد آن در طول جنگ جهانی دوم مشاهده شد.

این چرم مصنوعی به کاهش کمبود چرم طبیعی کمک کرد. به طور کلی، عملکرد خوبی داشت، فقط در صورت خم شدن مکرر یا قرار گرفتن در معرض رطوبت و رطوبت بدتر می شود.

این پارچه چرم مصنوعی در سال 1914 توسط کارخانه لاستیک ایالات متحده ساخته شد. خود این کارخانه در شهری به نام ناگاتاک در ایالت کنتیکت قرار داشت.

بنابراین، هنگام نامگذاری آن، قسمت “Nauga” از نام شهر به نام مادی “Nauga” Hyde راه یافت.

چرم

Naugahide عمدتاً برای اثاثه یا لوازم داخلی، کاربردهای تجاری بزرگتر و حیوان بازاریابی محبوب به نام “Nauga” استفاده می شد.

این یک کمپین کمدی بود که پیشنهاد می‌کرد مواد مصنوعی از پوست این حیوان کارتونی گرفته شده است تا آن را به چرم‌های طبیعی‌تر که از پوست حیوانات می‌آیند مرتبط کند.

Fabrikoid یک چرم مصنوعی است که توسط شرکت DuPont در سال 1915 تولید شد. این چرم عمدتاً از موارد زیر تشکیل شده است:

  • رنگدانه
  • اتیل استات
  • بنزول
  • روغن کرچک
  • نیترو سلولز

PVC یک پلاستیک شناخته شده است که امروزه معمولا برای لوله ها استفاده می شود. در سال 1872، PVC در ابتدا توسط یوگن باومن، شیمیدان آلمانی، ساخته شد.

بعدها، یک محقق B.F. Goodrich از PVC استفاده کرد و با برخی تغییرات اضافی ماده ای به نام وینیل را توسعه داد. نام او والدو سمون است.