مشاوره و سفارش

شیرآلات

شناخت انواع مختلف شیرآلات ساختمانی به شما کمک می کند تا در زمان های بازسازی و یا هنگامی که شیرآلات شما به دلیل پوسیده شدن نیاز به تعویض دارند، بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. به طور کلی شیرآلات ساختمانی به دو دسته شیرآلات واشردار و شیرآلات بدون واشر تقسیم بندی می شوند.شیر های توپی، دیسکی و کارتریجی جز شیرآلات بدون واشر و شیرآلات فشاری جز شیرآلات واشردار محسوب می شوند.

شیرهای توپی

به شیر های توپی شیرآلات تک اهرمی گفته می شود که بیشتر در آشپزخانه کاربرد دارند. ساختار این شیرآلات به گونه ای است که اهرم شیر به دور یک کلاهک توپی در بالای بدنه شیر می چرخد. این اهرم در واقع توپ پلاستیکی یا فلزی قرار گرفته در داخل بدنه شیر را کنترل می کند. عملکرد این دسته از شیرآلات به این صورت است که تنظیم دما و فشار تنها با یک دست امکان پذیر است.

نحوه تمیز کردن شیرآلات

نحوه صحیح تمیز کردن شیرآلات ساختمانی به افزایش دوام و ماندگاری آنها کمک ویژه ای می کند. پیش از تمیز کردن آنها ابتدا باید از جنس روکش شیرآلات مطمئن شویم تا با توجه به این نکته شوینده مخصوص آن را تهیه کنید و یا این که مطابق با دستور کارخانه تولید کننده آن برای تمیز کردن اقدام کنید.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع XYZ

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه (نام برند)

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید